اقامت دائم کانادا

کانادا کشوری در آمریکای مرکزی با جمعیتی کمتر از 40 میلیون نفر که تنوع زیستی و جغرافیایی زیادی دارد. بعد از روسیه دومین کشور پهناور جهان است. یکی از عریض­ترین آبشارهای جهان، نیاگارا، در کانادا است. زبان اول در کانادا انگلیسی و زبان دوم فرانسوی است. کانادا یکی از اقتصادهای بزرگ جهان با منابع غنی نفت و گاز و صنایع غذایی، شیمیایی و معدنی است. تقسیمات جغرافیایی این کشور شامل ده استان است که هریک مسئول امور اجتماعی، بهداشتی و آموزشی خود هستند هر چند که در کل از نظامی یکپارچه پیروی می­کنند.

اقامت دائم استرالیا

زندگی در استرالیا یعنی زندگی درکوچک­ترین قاره دنیا و دور از هیاهو و تراکم­های جمعیتی، دیدن کانگورو و کوآلا. استرالیا کشور-قاره­ای با تمامی عوارض جغرافیایی همچون بیابان، کوه و البته 25760 کیلومتر خط ساحلی است. از توصیفات جغرافیایی که بگذریم، اقتصادی مبتنی بر بازرگانی و کشاورزی دارد. به لحاظ آموزشی و اقتصادی جزو کشورهای توسعه یافته و تراز اول جهان محسوب می­شود. کانبرا پایتخت استرالیا بزرگترین شهر غیربندری است. پرجمعیت­ترین شهرهای استرالیا سیدنی و ملبورن هستند. ورزش در استرالیا بسیار جدی پیگیری می­شود تا حدی که این کشور دو بار میزبان المپیک بوده است.

اقامت دائم اروپا

در مورد زیبایی­های قاره سبز (اروپا) نباید توضیح داد. قاره اروپا با دو حوزه متفاوت سیاسی (حوزه شینگن و کشورهای اروپا) و پنجاه کشور عضو یکی از قطب­های مهم سیاسی، صنعتی، کشاورزی، گردشگری، تکنولوژی و تجاری جهان است. هرکدام از کشورهای اروپایی در عین اشتراک­های فرهنگی، هنری و تاریخی وجوه تمایز و ویژه خاص خود را نیز دارند. از این­رو، برای ادامه زندگی در این قاره باید به دقت کشور مورد ذائقه خود را که با شرایط کاری و تحصیلی شما هم تطابق داشته باشد انتخاب کنید.
فهرست